Dikkat !!! Hafta Sonu Soğuk ve Yağışlı Hava Geliyor …

soguk-ve-yagis

Karadeniz üzerinden soğuk hava geliyor … Sıcaklık bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta mevsim normallerinin altına düşecek.

11 Şubat 2017 Cumartesi: Güney Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun güneybatısı ve Güneydoğu Anadolu’nun batısının hafif yağmurlu, Marmara’nın kuzeyi ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarının yağmur ve yüksek kesimlerinin karla karışık yağmurlu, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunun ise kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Marmara ve Kıyı Ege’de kuzey yönlerden kuvvetli esmesi bekleniyor. Cumartesi günü gece geç saatlerde İstanbul’da karla karışık yağmurun başlama ihtimali var

12 Şubat 2017 Pazar: günü Marmara’nın kuzeyi, Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun doğusunun kar yağışlı, Güneydoğu Anadolu ile Hatay çevrelerinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Marmara ve Kıyı Ege’de kuzey yönlerden kuvvetli olarak esmesi bekleniyor. İstanbul’da Pazar günü kuvvetli rüzgarla birlikte denize yakın semtlerde karla karışık yağmur, iç ve yüksek semtlerde kar yağışı görülebilir.

13 Şubat 2017 Pazartesi: günü Marmara’nın kuzeydoğusu, Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ nun doğusunun kar yağışlı, Karadeniz kıyılarının karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. İstanbul’da Pazartesi günü kuvvetli rüzgarla birlikte denize yakın semtlerde karla karışık yağmur, iç ve yüksek semtlerde kar yağışı görülebilir.

Gelişmeleri buradan takip etmeye devam ediniz …

FIRSATLAR: